ÜRITUSTE FOTOGRAAFIA TEENUS

Olen professionaalne ürituste fotograaf Tartus ja üle Eesti.

Sündmuste jäädvustamise teenus hõlmab järgmisi olulisi aspekte, et tagada sinu ürituse parim kajastus:

Ürituse foto 30. Viljandi Pärimusmuusika Festivalilt, pildistas Tartu ürituste fotograaf Mailis Vahenurm
  • Eelnev konsultatsioon: enne sündmuse toimumist korraldan põhjaliku konsultatsiooni, et mõista sinu vajadusi ja soove ning kohandada seda vastavalt sündmuse iseloomule.
  • Suure- ja väiksemõõdulised failid: edastan sulle nii suured kui ka väiksed failid, et saaksid neid kasutada veebist kuni trükini.
  • Veebigalerii: sinu ürituse fotod on kättesaadavad mugavas veebigaleriis.
  • Esimesed fotod sotsiaalmeediasse juba samal päeval: vajadusel jagan sinuga esimesi fotosid sotsiaalmeedias kasutamiseks juba sündmuse toimumise päeval, vastavalt kokkuleppele.
  • Erineva küljesuhtega fotod: vajadusel pakun eraldi 2:3 ja 4:5 küljesuhtega fotosid, et need sobiksid ideaalselt erinevatele platvormidele.
  • Fotode arv kokkuleppel: fotode arv on paindlik, vastavalt sinu vajadusele ja sündmuse ulatusele.

Miks on sündmuste jäädvustamine oluline?

Ürituste fotograafia võimaldab hetkedel, mis muidu kiiresti ununeksid, elavalt meelde jääda. Kvaliteetsed fotod loovad sündmusest ajatu mälestuse, lubades emotsioone uuesti kogeda ning neid teistega jagada. Ka brändide jaoks on sündmuste jäädvustamine tähtis, andmaks ülevaate kaubamärgi igapäevaelust, meeskonna dünaamikast ja sisekultuurist. Lisaks aitab professionaalne ürituste fotograaf kaasa sündmuse dokumenteerimisele, püüdes kinni erilisi detaile ja hetki, mis võivad muidu märkamata jääda.

Loe lähemalt blogist, kuidas enda sündmusele sobiv ürituste fotograaf vailda.

Minu stiil ürituste fotograafina

Taban ürituse võtmehetked kaunilt ja kõnekalt, et emotsioone talletada.

Vaata mahukamat galeriid jäädvustatud sündmustest siit.

Minu lähenemine ürituste fotograafina on kombineerida loomingulisust koos valguse ja kompositsioonireeglitega, kuid vahepeal ka reegleid rikkuda. Minu fotod on ajatu küllastunud või must-valge värvigammaga. Annan fotograafina lubaduse, et ma mitte ainult dokumenteeri, vaid toon esile ka sündmuse ainulaadsuse ning loon kunstilisi visuaalseid pildikesi. Minu varasemad tööd ja rahulolevate klientide tagasiside annavad tunnistust minu kvaliteedist ja pühendumisest. Olen siin, et muuta iga sinu sündmus eriliseks hetkeks, mida saab veel aastaid jagada ja meenutada! Loe mulle seni jäetud tagasisidet siit:

kliendid rÄÄgivad

Keli Tubin

IT äriprotsesside juht

Vaimustavad pildid toitudest. Jäime kohe mõtlema, kas tõesti kõik nägi nii maitsev välja. Sinu piltidel oli tort nagu 3D. Olen saanud mõningatelt inimestelt tagasisidet, et just sinu tehtud pildid neist olid suurepärased. Ise neid vaadates arvasin täpselt samamoodi.

Kris-Katry Kohv

Turundusjuht

Väga meeldiv oli koostööd teha, hea ettevalmistus ning kiiresti sai pildid ka kätte. Terve lavastusmeekond jäi piltidega väga rahule.

Dmitriy Pivkin

Fotograaf

😊 Suur aitäh sulle, nii toredad pildid tulid välja, et ma tunnen, et parimad on isegi raske valida 🤩 Tahaks juba postitada.

kliendid rÄÄgivad

Vaimustavad pildid toitudest. Jäime kohe mõtlema, kas tõesti kõik nägi nii maitsev välja. Sinu piltidel oli tort nagu 3D. Olen saanud mõningatelt inimestelt tagasisidet, et just sinu tehtud pildid neist olid suurepärased. Ise neid vaadates arvasin täpselt samamoodi.
Keli Tubin
IT äriprotsesside juht
Väga meeldiv oli koostööd teha, hea ettevalmistus ning kiiresti sai pildid ka kätte. Terve lavastusmeekond jäi piltidega väga rahule.
Kris-Katry Kohv
Turundusjuht


😊 Suur aitäh sulle, nii toredad pildid tulid välja, et ma tunnen, et parimad on isegi raske valida 🤩 Tahaks juba postitada.
Dmitriy Pivkin
Fotograaf

Milliseid sündmusi ma pildistan?

Milline on ürituste fotograafi tellimise protsess?

Miks usaldada mind oma ürituse fotograafina?

Mis juhtub, kui üritus läheb pikemaks, kui kokku lepitud?

Kui kaua minu pilte veebigaleriis hoiustatakse?

LISAINFO

  • Enne teenuse broneerimist tutvu lisainfo ja tingimustega siin.
  • Kõikidele sessioonidele on võimalik soetada kinkekaarte, tellida lisafaile ja trükiseid.
  • Lisaks on fotosessioonile võimalik tellida juuksuri, meigikunstniku ja stilist teenust.
  • Broneeringu tegemisel või broneerimistasu maksmisel oled nõustunud eespool nimetatud tingimustega.

Kutsu mind oma sündmust pildistama!