PRIVAATSUSSÄTTED

Veebileht

Aadress: [www.mailisvahenurm.eu].

Kogutavad isikuandmed

Kommentaarid

Kui külastajad jätavad saidile kommentaare, siis kogutakse kommentaari vormis näidatud andmed ning külastaja IP-aadressi ja brauseri kasutajaagentide stringi rämpspostituse tuvastamiseks.

Pärast teie kommentaari kinnitamist on teie profiilipilt avalikus kommentaariumis nähtav.

Üles laetud pildid

Piltide üleslaadimisel peaksite vältima neid, mis sisaldavad asukohateavet (EXIF GPS). Veebisaidi külastajad saavad pilte alla laadida ja kasutada igasugust asukohateavet piltidelt.

Kontaktivorm

Küpsised

Kui jätate veebilehele kommentaari, siis võite salvestada küpsistes oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi. Need on kasutusel mugavuse huvides, et te ei peaks kommenteerides oma andmeid uuesti täitma. Küpsised kustutatakse ühe aasta möödumisel.

Teistelt veebisaitidelt integreeritud sisu

Sellel saidil olevad artiklid võivad sisaldada integreeritud sisu (nt. videod, pildid, artiklid jne.). Teistelt veebisaitidelt integreeritud sisu käitub täpselt samamoodi nagu külastaja oleks külastanud teist veebisaiti.

Analüütika

Andmete jagamine

Kui kaua andmeid säilitatakse

Kui jätate veebilehele kommentaari, siis säilitatakse kommentaari koos metaandmetega lõpmatuseni. See on selleks, et teie järelkommentaare automaatselt ära tunda ja need kinnitada.

Andmete edastamine

Külastajate kommentaare kontrollitakse automaatse rämpsposti tuvastamise teenuse abil.